KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488053

nr 1448 8053

Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 60x90, yttermått inklusive ram: 75x105 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 14 februari 2022
kl 20:44:47